KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11518584
nr 1151 8584
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Oljemålning, Figurer vid bord, signerad. SH, olja på pannå, 64x120
Utrop:
15.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:03:49
11/12 19:58:49
- Klassiska
11 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström